*** En Güzel ve En Yeni Bebek Oyunları ***


*** Bebek çocuk oyunları sitemizde en yeni ve en şirin bebek oyunları oynayabilirsiniz.Facebook sayfamızı beğenerek takipte kalabilirsiniz. ***

Hazel Bebek Kimdir? Hazel Bebek İlham Kaynağı Ne?

Oyun dünyasının birçok ünlü karakteri var. Bunların en ünlüsü Barbie Bebek ise bir diğeri de Hazel Bebek. 

Yakın bir zamana kadar çok da tanınmayan Hazel Bebek oyunlar çeşitlenip yaygınlaştıkça çok kısa sürede kendine önemli bir yer edindi. 

Peki Hazel Bebek'in sırrı ne? Nereden çıktı? İlk kimin aklına geldi? 

Bu konuda kesin bir bilgi bulunmamasına rağmen www.bebekcocukoyunlari.com olarak yaptığımız araştırmalara göre Hazel Bebek Oyunları Avusturyalı bir bilgisayar programcısının buluşu. Hazel isminde bir kızı olan B.T. isimli programcı kızının beşinci yaş gününde onun fotoğrafını uyarlayarak hazel bebek oyunlarını geliştiriyor ve kızının yaşadıklarından esinlenerek oyunları kurguluyor. 

Bildiğiniz gibi Hazel Bebek sürekli ilgi istiyor, istekleri bitmiyor, istekleri yerine gelirse mutlu oluyor. İşte tüm bu kurgu Avusturyalı B.T.'nin birebir deneyimlerine dayanılarak hayata geçiyor. 

En son ve en güncel oyunları buluğunuz oyun sitesi www.bebekcocukoyunlari.com aynı zamanda oyunlarla ilgili merak ettiğiniz bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edecek. Bizden ayrılmayın.