*** En Güzel ve En Yeni Bebek Oyunları ***


*** Bebek çocuk oyunları sitemizde en yeni ve en şirin bebek oyunları oynayabilirsiniz.Facebook sayfamızı beğenerek takipte kalabilirsiniz. ***

En Güzel Bebek Çocuk Oyunları

Artık internet sadece büyükler için bir mecra değil. Çocuklar hatta bebekler bile interti etkin olarak kullanabiliyor. Ama doğal olarak yetişkinlerden farklı olarak bebekler ve çocukların ilgi alanı daha çok bebek ve çocuk oyunları

Peki en güzel bebek ve çocuk oyunları neler? Bebek ve çocuk oyunu dünyasının en ilgi çeken oyun  başlıklarını sizler için sıraladık. 

Bebek Banyo Oyunları- Bebekler her ne kadar yıkanmayı sevmeseler de bebekleri banyo yaptırmaya bayılıyor. Belki de o oyunu oynarken kendilerinin banyo yapmak zorunda olmamalarından dolayı en çok bu oyunları seviyyor. 

Barbie Oyunları- Barbie Odasını Topluyor, Barbie Giydirme, Barbie Günlük Bakım gibi pek çok konu başlığı altında toplanan Barbie Oyunları bebeklerin ve çocukların en sevdikleri oyuncakla kendilerini eşleştirmeleri mantığına dayanıyor. ve Barbie o faaliyetleri yerine getirirken mutlu oluyorlar. 

Ben 10 Oyunları- Ben 10 çocukların en sevdiği çizgi film kahramanlarından biri. Dolayısıyla o kahramanları ile birlikte maceraya atılmayı çok seviyorlar. 

Hedef Oyunları- Bu kategori özellikle erkek çocukların çok sevdiği ve tercih ettiği oyun. Erkekler içlerindeki hayvanı bu oyunlarla daha küçük yaşlarda dışa vuruyorlar. Uzmanların bu konuda yaptığı araştırmalar bu tür oyunların hem yararlı hem de zararlı olabileceğini gösteriyor. Bir yandan şiddet eğilimlerini dışa vurmalarının iyi bir terapi olduğu kaydedilirken diğer taraftan o oyunların çocukları daha da saldırgan yapabilir.

En güzel bebek çocuk oyunları haberimize ikinci bölüm ile devam edeceğiz.