*** En Güzel ve En Yeni Bebek Oyunları ***


*** Bebek çocuk oyunları sitemizde en yeni ve en şirin bebek oyunları oynayabilirsiniz.Facebook sayfamızı beğenerek takipte kalabilirsiniz. ***

En Çok Sevilen Bebek Çocuk Oyunları

En Güzel Bebek Çocuk oyunları başlıklı haberimizde kategori kategori hangi bebek ve çocuk oyunlarının sevildiğini sıralamış ve bunların gerekçelerini açıklamıştık. (İlgili haber için TIKLAYIN...)

İşte diğer en çok sevilen bebek çocuk oyun kategorileri...

Araba Oyunları: Özellikle erkek çocuklar içgüdüsel olarak araba kullanmaya, hız yapmaya meyilli olurlar. Ama ebeveynleri doğal olarak araba kullanmalarına izin vermez. Bu durumun ikamesi de ya oyuncuklarıyla oynamak ya da bebek çocuk oyunları sitelerinden araba oyunu oynamaktır. En sevilen Araba Oyunları arasında ise Sokak yarışı oyunu, Offroad Yarışları oyunu ve Canavar Kamyon oyunu gibi oyunlardır. 

Marvel Oyunları: Çocukların kendilerini süper kahramanlarla özdeşleştirmelerini sağlayan Marvel Oyunları ile ilgili geniş analizimizi Marvel Oyunları Neden Seviliyor başlıklı haberimizde okuyabilirsiniz. 

Kayu Oyunları: Kayu, çocukların en sevdiği çizgi film kahramanlarından biri. Özellikle kız çocukları o çizgi film kahramanı ile birlikte oyun oynarken hep ekrandan izledikleri karakterle birlikte olma tatmini yaşamakta. Kayu Boyama oyunu ile el becerilerini geliştirirken Kayu Bulmaca oyunu gibi oyunlarla zekalarını test etmekteler. 

Beceri Oyunları: Çocuklar, sınırsız bir öğrenme yeteneğine ve isteğine sahipler. Bu istek onları özellikle beceri konularında hayli iştahlı yapıyor. Obje Birleştirme Oyunu, Candy Crush Oyunu ve Solucan Yolu Oyunu gibi oyunlar tam da bu ihtiyacı karşılayan ve dolayısıyla çocukların çok sevdiği oyunlar arasında geliyor. 

İki Kişilik Oyunlar: Arkadaşlık en az oyun kadar önemli çocuklar için. O yüzden yetişkinlerin aksine bebekler ve çocuklar oyunlarını arkadaşları ile birlikte oynamaya daha hevesli. Bu gerçek de çocukları ve bebekleri İki Kişilik Oyunlara yönlendiriyor. Kaleden kaleye Maç ve  Osuruk Kardeşler oyunları bu kategorinin önde gelen oyunları olarak gösterilebilir. 

Tabii bebeklerin ve çocukların en çok sevdikleri oyunlar bunlarla sınırlı değil. www.bebekcocukoyunlari.com olarak listelemeye devam edeceğiz.