*** En Güzel ve En Yeni Bebek Oyunları ***


*** Bebek çocuk oyunları sitemizde en yeni ve en şirin bebek oyunları oynayabilirsiniz.Facebook sayfamızı beğenerek takipte kalabilirsiniz. ***

Oyunlar Evrim Geçirdi

Günümüzde bebek ve çocuk oyunları özellikle yaygınlaşan internet tekonolojisyle birlikte internet ortamına taşınmış durumda. Artık çocuklar bilgisayarla çok erken yaşlarda tanışıyor ve öğrenme becerilerinin en yüksek olduğu bu dönemde kısa sürede karmaşık görünecek ıyunları bile oynamayı becerebiliyor. Oyunlar, şüphesiz çocukların internet ve bilgisayarla tanışmasını sağlayan ilk ve en önemli unsur. 

Oysa çok değil, daha 10 yıl önce bebek ve çocuk oyunları çok daha farklıydı. Evlerinin önünde misket oynayan, arkadaşlarıyla birlikte evcilik kurup çeşitli rollere girip canlandırmalar yapan, bebeklerini özenle bezeyen, giydiren ve süsleyen, arabalarını elle süren veya çevlererindeki sıradan objeleri oyuncağa çeviren çocuklar artık neyi düşlüyorsa internette o kategorinin oyununu seçmesi yetiyor. 

Bebeğini mi yıkayacak? Hemen bebek banyo oyunlarını açması yeterli.

Barbie bebeği ile mi oynamak istiyor? Barbie Bebek Oyunları zaten onun için hazırlanmış bekliyor. 

Artık arabasını alıp eliyle vınn vınnn yapma devri de bitti. Bebek Çocuk Oyunları tarafından hazırlanan Araba Oyunları hazır. 

O herkesin küçüklüğünde oynadığı isim şehir hayvan gibi zeka geliştirici oyunlarının da modası geçeli çok oldu. Ama o eksiği kapatmak için hazırlanan Zeka Oyunları var neyse ki. 

Mahalle aralarında top koşturmalar, komşuların camlarını kırıp kaçmalar da yok. Ne futbol oynayacak mahalle arası kaldı, ne de toprak. Bu boşluğu da Futbol Oyunları dolduruyor. 

Ve tabii her çocuğun büyürken kaçamadığı o kavga dövüş halleri. Bunlar büyüklerin dünyasında oyun değil belki ama onların dünyasında oyundan başka bir şey değil. Yalnızlaşan çocukların dövüşecek mecali de kendilerinde bulamadıkları için birikmiş enerjilerini Dövüş Oyunlarıyla atmaktan başka çareleri yok. 

Bu değişim, oyunların geçirdiği bu evrim iyi mi kötü mü tartışmalı. Ama her nasıl olursa olsun şu gerçek ki, artık internet ortamındaki oyunlar bebek ve çocukların ayrılmaz bir parçası. Ve bebeğiniz ve çocuğunuz için uygun bir adres arıyorsanız doğru yerdesiniz. Siteniz www.bebekcocukoyunlari.com tüm bu pedagojik unsurları dikkate alarak çocukları eğlendirmek ve eğitmek için oyunlarını özenle seçiyor.