*** En Güzel ve En Yeni Bebek Oyunları ***


*** Bebek çocuk oyunları sitemizde en yeni ve en şirin bebek oyunları oynayabilirsiniz.Facebook sayfamızı beğenerek takipte kalabilirsiniz. ***

Ünlü Yıldızlar Oyunlarla Elinizin Altında

Sanat ve eğlence dünyasının starları ışıltılı hayatları, şöhretleri ve sansayonlarıyla hep başka bir dünyanın insanları gibi görünür, 

Onlar, sanki başka bir evrenin gerçekliğinde yaşarlar ve biz onları ancak kitle iletişim araçları vasıtasıyla biliriz, görürüz, duyarız. 

Lady Gaga sansasyonları ile başka bir dünyadan haber verirken, Katty Perry'nin güzelliği başka bir evrenin güzelliğidir. Ve bu "başka"lık abartılıp bize sunuldukça biz de onları iyice yüceltir, sanki sıradan ölümlüler değil, insanüstü varlıklar olarak görürüz. 

Bu yanılsama maalesef her yıldız için böyledir ve zaten yıldız tanımlaması da tam olarak bunu vurgulamak için yapılır. Öyle ya; yıldızlar ulaşılmazdır. Aynı onlar gibi. 

İşte oyun dünyası bu tekeli kıran nadir mecralardan biri. 

İsterseniz Barbie Lady Gaga Oyunu ile  Lady Gaga'yı alır, istediğiniz gibi üzerinde oynar, yüzünü gözünü boyarsınız. 

Ya da Demi Lovato makyaj Oyunu ile onun kaprislerine hiç takılmadan üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. 

Çünkü oyun dünyasında tek bir yıldız vardır, o da sizsiniz. 
O dünyada her şeye siz karar verir ve ne isterseniz yaparsınız. Dilerseniz yıldızları ayağınıza indirir, dilerseniz Elsa'nın Düğün Terzisi gibi asla parlamayan yıldızları siz ışıldatabilirsiniz.