*** En Güzel ve En Yeni Bebek Oyunları ***


*** Bebek çocuk oyunları sitemizde en yeni ve en şirin bebek oyunları oynayabilirsiniz.Facebook sayfamızı beğenerek takipte kalabilirsiniz. ***

Candy Crush Oyunlarının Hileleri

Son yılların en çok sevilen, en çok oynanan oyunlarından biri hiç tartışmasız Candy Crush oyunları. Candy Crush Saga oyunu, oyun dünyasında fırtınalar koparınca anında benzer oyunlar da piyasaya sürüldü.

Candy Crush ya da Kristal Taşlar gibi türevleri, hep aynı mantığa sahip. Bir görev veriliyor ve siz o görevi yerine getiriyorsunuz. O görev ya belli hamlede tüm şekerleri (veya oyununa göre şekilleri ya da meyveleri...) yok etmek, ya da belli bir sürede. Bu yok etme işleminin mantığı ise basit: Farklı yerlere dağıtılmış aynı şekilleri/şekerleri yan yana getirmek. 

Bu oyunlar sizi alıp götürürken kötü bir sürpriz de yok değil.  Eğer size tanınan hakları doğru kullanamayıp seviyeyi belli bir sayıda geçemiyorsanız sizin oyun hakkınızı belli bir süre elinizden alıyorlar. Ancak o süre geçtiği zaman tekrar oyuna başlayabiliyorsunuz. 

İşte bu günkü yazımızda size tam da bu konuda anahtar bir bilgi vereceğiz. 

Biliyoruz... Özellikle telefonunuza indirdiğiniz oyunun tekrar başlaması için beklemeye sinir oluyorsunuz. Ama Durun... www.bebekcocukoyunlari.com beklememeniz için o formülü açıklıyor.

Oyun hakkınız bitti mi? Önce telefonunuzun geçmişini temizleyin. Sonra ayarlara girip telefonun saatini asgari iki saat ileriye alın. Ayarla deyip çıkın. Bu kez oyuna girin. Oyun açılınca oynamadan çıkın ve tekrar telefonunuzun ayarlarından saati otomatik ayara dönüştürün. Sonra ise yapacağınız tek şey tüm canlarınızla birlikte oyuna tekrar başlamak.

www.bebekcocukoyunlari.com olarak oyunlarla ilgili yeni püf noktaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.