*** En Güzel ve En Yeni Bebek Oyunları ***


*** Bebek çocuk oyunları sitemizde en yeni ve en şirin bebek oyunları oynayabilirsiniz.Facebook sayfamızı beğenerek takipte kalabilirsiniz. ***

Oyunlarla Çocuklarınıza Sevgiyi Öğretin

www.bebekcocukoyunlari.com olarak oyunlarla ilgili yazdığımız özel yazılarda özellikle hep bir noktanın altını çiziyoruz. Bebek ve çocuk oyunları ebeveynler tarafından doğru yönlendirmeler yapıldığı zaman çocukarınız için çok çok yararlı olacak bir işlev yüklenecektir. 

İnternetteki oyunlar hakkındaki olumsuz yargılar işin doğasını bilmemek ve sadece bardağın boş tarafına bakmaktan kaynaklanmaktadır. Oysa bardağın dolu tarafını görür ve çocuklarınıza da bu kısmı gösterirseniz çocuklarınızın eğitim yolculuğunda en önemli destekçilerinizden biri bu oyunlar olacaktır. 

Sitemizde de sık sık yer verdiğimiz bakım oyunları çocuğunuzun sorumluluk duygusu edinmesine, kendinden küçük çocuklara sevgi ve şefkat duymasdına, hayvanları sevmesine giden yolun ilk basamağını oluşturacaktır. 

Örneğin çocuğunuz köpekten korkabilir. Ki bu doğaldır. Bu korkuyu gidermenin yolu direkt bir köpeğe yaklaştırmak yerine köpekleri sevebileceği bir oyunla buluşturup bilinç altına köpeklerin de her canlı gibi ilgi isteyen, sevilebilen ve bakıma muhtaç yaratıklar olduğunu göstermek olabilir. Anne Köpek Oyunu oynayan bir çocuk için köpek artık bir korku objesi değil, duyguları olan, kendi yavruları için sorumluluk hisseden bir varlıktır. Çocuk, bu tabloyu unutmayacaktır. 

Yine aynı şekilde Ağlayan Bebekler oyunu ile de çocuğunuzun kendinden küçük bebekleri sevmesini ve onlarla ilgilenmesini oyunla öğretebilirsiniz. 

Başlıkta da dediğimiz gibi, oyunlarla çocuklarınıza sevgiyi öğretebilirsiniz. Yeter ki doğru oyun seçimi yapın. 

Doğru oyunları www.bebekcocukoyunlari.com adresi ya da  bebekoyunlari.info adresinde de bulablirisiniz.